اپلیکیشن خود را با «Remote Device Lab» روی یک ابزار سونی امتحان کنید

وقتی در حال توسعه یک اپ یا بازی هستید، همیشه بهتر است به‌جای یک شبیه‌ساز روی یک سخت‌افزار فیزیکی تست کنید. تلفن‌ها و تبلت‌ها برای ارايه بهترین تجربه ARM یا x86 بهینه شده‌اند و به صورت کلی از ایمیج‌های نرم‌افزاری بهتر کار می‌کنند. نباید یادآوری کنیم که یک دستگاه می‌تواند چقدر گران باشد و چقدر داشتن یکی از آن‌ها برای تست سخت است.

ابزارهای سونی

سونی یکی از OEMهای عمده، تصمیم گرفته به این وضعیت ناراحت‌کننده پایان دهد. این شرکت تصمیم گرفته به کاربرانش این امکان را بدهد که اپلیکیشن‌ها را از طریق اینترنت مستقیماً روی ابزارهای سونی تست کنند. این یک راه ساده برای تست کردن است، کاربران می‌توانند از میان پرچم‌داران گوناگون سونی انتخاب و به صورت مجازی روشنشان کنند. در هر جلسه سی دقیقه فرصت دارید پس باید سریع باشید.

باید چند پیش‌نیاز را رعایت کنید تا بتوانید به این سرویس دسترسی پیدا کنید : Remote Device Lab به آخرین نسخه‌های فایرفاکس، کروم یا اینترنت‌اکسپلورر احتیاج دارد. همینطور جاوا باید نصب باشد (با OpenJDK سازگار نیست). آخرین ولی نه کم اهمیت‌ترین پیش نیاز (به طور مشخص) یک ارتباط سریع اینترنت برای استریم ویدیو از دستگاه است. به‌خاطر داشته باشید از ابزار هوشمندانه استفاده کنید در غیر این‌صورت سونی حق دارد که دسترسی کاربرانی که از سیستم سواستفاده می‌کنند را مسدود کند.

برای شروع سری به Remote Device Lab بزنید یا در صفحه Remote Device Lab FAQ در مورد این سرویس بیشتر بخوانید.

اصل این مقاله توسط Tomek Kondrat در xda-developers.com منتشر و توسط امین محمودیان به فارسی ترجمه شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *